Вижте за кого да гласувате на 11 юли! (Пълен списък на кандидатите за депутати от всички партии в 20 МИР-Силистра)

Политика
10.06.2021 | 19:29 ч.

Приключи регистрацията на  листите на партиите и коалициите от  20 МИР - Силистра за участие на парламентарните избори на 11 юли.

От окончателните списъци се вижда, че за вота на избирателите от 20 -и  многомандатен избирателен район Силистренски ще се състезават 20 партии и коалиции от общо 23 регистрирани в ЦИК. 

В листите са включени общо 95 кандидати за народни представители.

С  пълен състав – 8 кандидати, ще се явят 6 партии и коалиции. 

А партия  „ПОДЕМ“ ще разчита на гласовете на русенци с листа от… 1 (един) кандидат за депутат!

 

Списък на листите, регистрирани в РИК-Силистра за

парламентарните избори на 11 юли 2021 г.

(по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтегления  в ЦИК жребий)

 

  1. Коалиция „Движение ЗАЕДНО за промяна“ 

 

  1. Пламен Петров Маринов
  2. Емил Димитров Енев
  3. Иван Петров Желев
  4. Преслава Георгиева Чобанова
  5. Айхан Исмаилов Мехмедов
  6. Райна Колева Рачева
  7. Драгомир Стойчев Мирчев
  8. Веселин Петков Лалов
  1. ПП СВОБОДА - няма регистрирана листа в Силистра

 

  1. Партия БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ НОВА ДЕМОКРАЦИЯ
  1. Ивайло Михайлов Иванов
  2. Иво Василев Василев
  3. Даниел Иванов Атанасов
  4. Силвия Максимова Атанасова

 

4. Коалиция „БСП за БЪЛГАРИЯ“

      1. Вяра Емилова Йорданова

       2. Стилиян Стойчев Стойчев

       3. Христо Весков Банов

      4. Румен Веселинов Ангелов

       5. Сезер Нехат Асан

       6. Пейчо Стефанов Пейчев

       7. Николай Драгомиров Драгнев

       8. Веселина Георгиева Станчева

5. Коалиция "ГЕРБ-СДС"

  1. Тодор Стаматов Тодоров
  2. Ивелин Статев Иванов
  3. Тошко Йотов Цаков
  4. Красимир Христов Димитров
  5. Нефие Хюсеин Раим
  6. Йордан Милков Йорданов
  7. Еда Бехчет Самиева
  8. Иван Викторов Павлов

 

  1. Политическа партия „Атака“
  1. Алена Първанова Соколчева
  2. Владислав Валериев Радославов
  3. Асен Петров Диков

 

  1. ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

 

 

  1. Джевдет Ибрям Чакъров
  2. Гюнер Нихат Ахмед
  3. Ашкън Ружди Салим
  4. Мехмед Юмер Юмер
  5. Невхис Лютфи Мустафа
  6. Джанан Халил Феим
  7. Левент Орхан Мемиш
  8. Сузан Шефкет Акиф

    8. Коалиция "ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!"

 

  1. Галина Стефанова Райчева
  2. Иво Веселинов Велчевски
  3. Калинка Иванова Георгиева
  4. Радослав Станимиров Радоев
  5. Димитър Илков Славчев

 

  1. Партия „МИР“  

 

  1. Марио Николов Христов
  2. Ангел Минчев Момчев
  3. Милена Колева Димитрова

 

  1. ПП“ “БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА“/БТР/ 

 

  1. Веселин Гатев Атанасов
  2. Мария Петрова Славкова
  3. Елвер Али Мустафа

 

  1. Партия „ВЪЗРАЖДАНЕ“ 
  1. ДИМЧО ДИМИТРОВ ДИМЧЕВ
  2. МАРИН РУМЕНОВ НИКОЛОВ
  3. НИКОЛАЙ ЦОНЕВ НИКОЛОВ
  4. ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ ДИМИТРОВ

12..Партия „ПОДЕМ“ 

  1. Диян Тодоров Йорданов

 

13. Партия БРИГАДА - няма регистрирана листа в Силистра

 

14ПП “ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“ - няма легистрирана листа в Силистра

 


15. Политическа партия „ГРАЖДАНСКА ПЛАТФОРМА БЪЛГАРСКО ЛЯТО“

 

1.     ИВАН ГЕНОВ НАРЛЕВ

2.     ГАЛЕН РУМЕНОВ АТАНАСОВ

3.     ДИЛЕК ФАХРИ ФАРИДИН

4.     РУСКА КОСТАДИНОВА КОЙЧЕВА

5.     БОРЯНА ТОДОРОВА ДИМИТРОВА-САТКЪ

6.     КРАСИМИР ИВАНОВ ЧАКЪРОВ

7.     ФАХРИ ФАРИДИН САЛИМ

            8.    ДАНИЕЛ ВЕЛИКОВ ИВАНОВ


      16. Коалиция „БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ“ 

  1. Александър Николаев Сабанов
  2. Мирослав Любенов Димитров
  3. Иван Николов Куцаров
  4. Йордан Димитров Чешмеджиев
  5. Пламен Ангелов Димчев
  6. Румен Неделчев Ангелов
  7. Веселин Павлов Костов
  8. Веселин Георгиев Георгиев

17. Коалиция "ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА"

  1. Веселин Първанов Найденов
  2. Димитър Калитков Иванов
  3. Петър Георгиев Георгиев

 

18. Партия „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“ 

1. Валентин Георгиев Маринов

                   2. Венелин Андреев Флешеров

 

  1. Коалиция "НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА /КОД, БЗНС, БДФ, СЕК/"
  1. Божидар Атанасов Боев
  2. Ивайло Валериев Тодоров
  3. Снежина Пламенова Желязков

 

      20. Политическа партия „ГЛАС НАРОДЕН“ 

  1. АНГЕЛ ЙОРДАНОВ АНГЕЛОВ
  2. ИСКРЕН КРЪСТЕВ ДОБРЕВ

21.  ПП “РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“ 

1. Тамер Дилявер Хасан

             2. Трифон Георгиев Станев

             3. Петър Георгиев Дяков

            4. Денис Радославов Стоянов

 

  1. Партия „ИМА ТАКЪВ НАРОД“ 
  1. Ивайло Ванев Вълчев
  2. Петър Христов Димитров
  3. Мартин Мариянов Костов
  4. Пламен Димитров Батанов

 

23. Коалиция „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ-ОБЕДИНЕНИЕ“

 

  1. Златко Стефанов Куртев
  2. Чавдар Димитров Куманов
  3. Стефан Железов Железов
  4. Мария Христова Илчева – Иванова
  5. Деница Петрова Кандиларова
  6. Мария Костова Иванова

 

 

Управлението на „бисквитките“ (cookies) на интернет сайта на Вестник СИЛИСТРЕНСКИ БРЯГ

Сайтът използва „бисквитки“, за да оптимизира навигацията Ви в интернет.